لگو سایت خرید فالوور واقعی

خرید لایک اینستاگرام واقعی ایرانی ارزان فوری

خرید لایک اینستاگرام واقعی ایرانی ارزان فوری - 100% واقعی | بدون ریزش

خرید لایک اینستاگرام موضوع مهمی است. الگوریتم‎های این شبکه‎ی اجتماعی به صورت مداوم آپدیت شده و هر بار پارامترهای گوناگونی را برای رتبه بندی پیج‎های مختلف لحاظ می‎کنند. در این میان لایک ها از همان ابتدا در این رتبه بندی‎ها حائز اهمیت بوده اند و هستند.

به همین خاطر بایستی به عنوان یک ادمین اینستاگرام و به عنوان کسی که می‎خواهید درآمد خود را در این بستر افزایش دهید، همواره به فکر زیاد کردن تعداد لایک‎های خود باشید.

اما چگونه؟ آیا باید تمرکز خود را روی تولید محتوای مفید و کاربر پسند قرار دهیم یا راه‎های دیگری هم وجود دارد؟

5/5 - (1 امتیاز)
خرید لایک اینستاگرام

شرکت خرید فالوور واقعی

آمار و ارقام

+ 14,500

سفارش کامل شد

+ 5,600

مشتری فعال

+ 4,232,000

فالوور ارسال شده

خدمات ما

شما می توانید خدمات را از تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی زیر خریداری کنید.

اینستاگرام

خدمات

یوتیوب

خدمات

توییتر

خدمات

تیک تاک

خدمات

توییچ

خدمات

تلگرام

خدمات

پینترست

خدمات

ساند كلود

خدمات

گوگل

خدمات

لینکدین

خدمات

روبیکا

خدمات

بهترین سرور لایک اینستاگرام

با تلاش تیم پشتیبانی بهترین سرور را به شما پیشنهاد میکنیم.

لایک اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
126 لایک میکس - ظرفیت بالا - 4,620  تومان 200000/10 فعال

با کیفیت ترین سرور ها و سریع ترین خدمات را از ما بخواهید.

خرید لایک اینستاگرام واقعی ایرانی ارزان فوری

لایک میتوانید پست شما را بیشتر از گذشته جذاب کند و باعث شود شما با میلیون ها بازدید و فالوور واقعی روبرو شوید.

ویژگی های لایک اینستاگرام​
😍 کیفیت لایک اینستاگرام​  لایک توسط اکانت های واقعی با پروفایل های عکس دار
🤑 قیمت لایک اینستاگرام​  شروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام  کاملا خودکار
😎 پشتیبانی  24 ساعت شبانه روز
😠 مقدار ریزش  ندارد
🤩 نحوه ثبت سفارش  خرید از سایت به صورت آنلاین

سوالات متداول (FAQs)

ما برخی از مهم ترین سوالات شما کاربران عزیز را در اینجا گردآوری کرده ایم.

در خرید لایک شما می‎توانید تعداد مشخصی لایک را به پست خود اضافه کنید.

افزایش ایمپرشن، افزایش اعتماد پذیری، شهرت بیشتر، افزایش فروش محصولات و ... از جمله مزایای انجام این کار است.

خرید لایک به تنهایی نمی‎تواند ورود به اکسپلور را تضمین کند اما به این پروسه کمک می‎کند.

خیر. شما برای خرید لایک نیازی به ارائه‎ی پسورد نخواهید داشت.

بله. لایک‎ها واقعی و از سوی کاربران فعال انجام می‎‏شود.

چرا خرید لایک اینستاگرام مهم است؟

به عنوان یک ادمین اینستاگرامی آیا باید تمام تمرکز خود را روی محتوا بگذارید؟ نوشتن کپشن‎های تاثیرگذار، طراحی کاورهای جذاب، تولید محتوای کاربردی یا طنز همگی در افزایش لایک شما موثرند اما آیا کافی هم هستند؟ قطعا خیر.

شما می‎توانید با استفاده از راهکارهایی که در اینجا ذکر کردیم، تعداد لایک‎های خود را افزایش دهید اما نمی‎توانید آن را به حد دلخواه خود برسانید.

در چنین موقعیت‎هایی خرید لایک یکی از بهترین انتخاب‎هایی است که می‎توانید داشته باشید. انجام این کار می‎تواند تعداد لایک‎ پست‎هایتان را در مدت زمانی بسیار کم، افزایش دهد. خرید لایک تنها کاری برای الان نیست بلکه می‎توان آن را به عنوان یک سرمایه‎گذاری هم در نظر گرفت.

وقتی که لایک باکیفیت خریداری می‎کنید، به مرور زمان ایمپرشن شما افزایش یافته و زمینه برای افزایش فالوور در آینده نیز فراهم خواهد شد.

رابطهی لایک اینستاگرام با الگوریتم ها

یکی از جدیدترین قابلیت‎هایی که اینستاگرام پیدا کرده و بسیاری از افراد نسبت به آن مطلع نیستند، مربوط به قرار گرفتن پست‎ها در صفحه‎ی فید یا همان Home است. همانطور که میدانید در صفحه‎ی فید، پست جدید افرادی که آنها را فالو کرده‎اید قرار می‎گیرد.

سال‎ها پیش ترتیب قرار گرفتن پست‎ها بر اساس خط زمانی بود. یعنی کسی که جدیدترین پست را آپلود کرده بود، اولین پست فید شما را به خود اختصاص می‎داد اما اینک قضیه متفاوت است.

در ابتدا ادمین‌های اینستاگرامی گیج شده بودند که این ترتیب قرارگیری در بخش فید اینستاگرام بر چه اساس است. چرا برخی از پست‎ها کمتر در فید افراد قرار می‎گیرند و چرا برخی بیشتر؟ پاسخ این سوال در بازخوردی است که یک پیج در ساعات اولیه‎ی انتشارش می‎گیرد.

اگر یک پست در ساعات اولیه انتشار خود لایک و کامنت بیشتری دریافت کند، آنگاه الگوریتم‎ها آن را به عنوان پستی در نظر میگیرند که اولویت بیشتری برای قرار گرفتن در فید افراد دارد.

در نتیجه اگر بتوانید در همان ساعات اولیه‎ی انتشار یک پست، برای آن لایک خریداری کنید، قادر خواهید بود تا شانس قرار داده شدن آن در فید را تا حد زیادی افزایش دهید.

خرید لایک چه تاثیری روی یک پیج اینستاگرامی دارد؟

خرید لایک اینستاگرام تاثیرات فراوانی روی روند رشد یک پیج خواهد داشت. این تاثیرات به قدری زیاد است که به هیچ وجه نمیتوان آنها را نادیده گرفت. اگر به دنبال راهی برای افزایش تعداد فالوورها، افزایش ویو و کامنت و به صورت کلی افزایش فروش و درآمد خود هستید، قطعا خرید لایک می‎تواند برای شما کمک کننده باشد. به این خاطر که هر لایک به منزله‎ی یک تایید از سوی کاربران است و هر چقدر که تعداد این تاییدها بیشتر باشد، قابل اعتمادتر هم خواهید بود.

در واقع وقتی یک فرد پست شما را لایک میکند نشان دهنده‎ی این است که به محتوای‎تان علاقه داشته است و این علاقه یا از روی کاربردی بودن و یا از روی سرگرم کننده‎ بودنش است. در اینجا به تاثیری که خرید لایک اینستاگرام روی پیج شما خواهد داشت، اشاره می‎کنیم:

تایید اجتماعی بیشتر

گفتیم که هر لایک به منزله‎ی تایید این موضوع است که یک فرد از محتوای شما خوشش آمده و یا این که برایش مفید واقع شده. به همین خاطر وقتی که تعداد لایک‎های شما زیاد باشد، این مفهوم را به مخاطب می‎رساند که محتوای ارائه شده در این پیج از کیفیت کافی برخوردار است، قابل اعتماد است و اگر محصول یا خدمتی را به فروش می‎رساند، این محصول یا خدمت واقعی است و کلاهبرداری در کار نیست.

حتی اگر خودتان هم به رفتارتان دقت کنید، متوجه میشوید که اعتمادتان به پیج‎هایی که پست‎هایش لایک بیشتری دارد، جلب خواهد شد و این موضوع بسیار عادی است. در نتیجه شما هم باید از این قاعده به نفع خودتان استفاده کنید. کافی است که به سراغ خرید لایک اینستاگرام بروید  و بعد از آن هم تلاش کنید تا محتوای خوب تهیه کنید.

افزایش ایمپرشن

الگوریتم‎های اینستاگرام مبتنی بر هوش مصنوعی هستند و این الگوریتم‎ها در هر سال بروزرسانی می‎شوند. این سیستم هوش مصنوعی پارامترهایی را برای انتخاب این که یک پست جذاب است یا نه در نظر می‎گیرد. هنوز معلوم نیست که تمام این پارامترها چیست و دقیقا چگونه عمل می‎کند اما قطعا لایک یکی از همین پارامترهای مهم است.

این سیستم هوش مصنوعی تلاش می‎کند تا از طریق تعداد لایک‎های یک پست متوجه شود که آیا محتوای موجود در آن از کیفیت و جذابیت کافی برای عموم مردم برخوردار است یانه. بنابراین تعداد لایک‎های شما از اهمیت بسیاری برخوردار است.

از سویی دیگر این الگوریتم‎ها آنقدر قدرتمند هستند که می‎توانند لایک‎هایی که از سوی کاربران واقعی انجام شده است را از لایک‎های غیرواقعی تشخیص دهند. بنابراین مهم است لایکی که می‎خرید، کاملا واقعی و از سوی کاربران فعال اینستاگرام انجام شود.

ما اینجا و در این سایت بر اساس فیلترهای کاملا سخت‎گیرانه، فالوورهای واقعی را جدا کرده و پست شما را در معرض دید این افراد قرار می‎دهیم تا ارگانیک‎ترین لایک‎های ممکن را به دست آورید.

هر چقدر که ایمپرشن شما افزایش یابد (ایمپرشن تابع پارامترهای گوناگونی است که یکی از آنها لایک است)، احتمال ورود پست شما به اکسپلور افزایش می‎یابد. از سویی دیگر اینستاگرام پست‎ها را بر اساس عوامل گوناگونی در صفحه‎ی فید افراد (Home) نیز قرار می‎دهد و با افزایش لایک پست‎های‎تان این احتمال نیز برای شما افزایش خواهد یافت.

افزایش لایک ارگانیک، کامنت و فالوور

همانطور که گفتیم، لایک‎ها زمینه را برای افزایش بازدید از یک پست فراهم می‎کنند. نتیجه‎ی این اتفاق این است که می‎توانید امیدواری باشید که این بازدیدها دوباره به لایک و کامنت بیشتر تبدیل شود. البته رخ دادن این اتفاق تا حد زیادی وابسته به این است که پستی که منتشر کرده‎اید برای کاربران مفید یا جالب باشد. اما این اتفاق چگونه رخ می‎دهد؟

وقتی که یک شخص در حال اسکرول صفحه‎ی فید یا اکسپلور خود است و با دنیایی از پست‎های گوناگون بمباران شده، قطعا زمان و انرژی کافی برای مشاهده‎ی تمام محتواها نخواهد داشت.

در چنین حالتی به شکل گذری از پست‎ها دیدن می‎کند و تنها روی برخی از پست‎ها مکث خواهد کرد. یکی از عواملی که می‎تواند باعث شود که کاربر روی پست‎های شما مکث کند، تعداد لایک‎های شماست.

تعداد لایک همیشه می‎تواند توجه‎ها را به سوی خود جلب کند. در نتیجه شما هم باید از این تکنیک روانشناسی استفاده کنید. می‎توانید با خرید لایک اینستاگرام زمینه را برای افزایش بازدید از پست‎ها که در نهایت به افزایش لایک، کامنت و حتی فالوور منجر می‎شود را فراهم کنید.

چرا باید به این سایت برای خرید لایک اینستاگرام اعتماد کنم؟

ما در این سایت ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما همواره در حال تلاشیم تا محصولات و خدمات خود را در بهترین شرایط ممکن به مشتریان خود عرضه کنیم. ما برای محصولات خود استانداردهایی را بر اساس استانداردهای جهانی مشخص کرده و تمام تلاش خود را می‎کنیم که کیفیت آن‎ها از این حد پایین‎تر نرود.

اثبات مدعای ما، خیل عظیم کاربرانی است که از خدمات و محصولات ما راضی بوده‎اند و خرید لایک سبب شده است تا پیشرفت بسیار خوبی را در پیج خود مشاهده کنند. از جمله مزایایی که با خرید لایک از سایت ما از آن‎ها برخوردار خواهید شد شامل موارد زیر است:

پشتیبانی قبل و بعد از خرید: بسیاری از افراد هستند که نمی‎دانند بهترین زمان برای خرید لایک کِی است و کدام پلن برای آن‎ها مناسب‎تر است. ما اینجا در این سایت پیش از خرید مشاوره‎ی کاملی را در اختیار شما قرار می‎دهیم. همچنین هر سوالی که در طی خرید یا بعد از آن دارید را هم پاسخگو خواهیم بود و در صورت بروز مشکل تلاش خود را می‎کنیم تا در اسرع وقت مشکل شما را مرتفع سازیم.

قیمت مناسب لایکها: توجه داشته باشید که لایک اینستاگرام نه خیلی ارزان است و نه خیلی گران. لایک‎ها هم مانند هر محصول دیگری قیمت خاص خود را دارند و بخش قابل توجهی از این هزینه مربوط به سرورهای قدرتمندی است که این پروسه روی آن در حال اجراست.

به همین خاطر نه لایک‎های خیلی ارزان و یا حتی رایگان و نه لایک‎های گران قابل اعتماد نیستند. اما ما اینجا در این سایت، قیمت معقولی را در نظر گرفته‎ایم که هم همه‎ی افراد توانایی خرید لایک داشته باشند و هم کیفیت لایک‎ها کاهش نیابد.

واقعی بودن لایکها: تضمین کیفیت، شرط اساسی فعالیت ما در این سایت است. از همان روز اولی که آغاز به کار کردیم، پیمان بستیم که محصولات خود را در بالاترین سطح کیفی ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. لایک‎هایی که از ما خریداری می‎کنید نیز کاملا واقعی بوده و از سوی کاربران فعال اینستاگرام انجام می‏شود.

تامین  امنیت: امنیت نکته‎ای است که در هر کاری حرف اول را می‎زند. ما اینجا و در این سایت امنیت را اولین و مهم‎ترین مسئله می‎پنداریم و به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را در اختیار کسی قرار نمی‎دهیم. همچنین شما برای خرید لایک نیازی به ارائه‎ی اطلاعات امنیتی خود به ما نخواهید داشت و تنها چیزی که باید بدهید، آدرس پستی است که قرار است لایک‎ها به آن اضافه گردد و دیگر هیچ!

خرید لایک از این سایت چگونه انجام می‏شود؟

پروسه‎ی خرید لایک از ما بسیار ساده است. کافی است که در ابتدا پلن مد نظر خود را انتخاب کنید. اگر در این مورد شک دارید، می‎توانید از مشاوران ما در همین سایت کمک بگیرید.

پس از مشخص کردن پلن مد نظر خود، آدرس پست مد نظرتان را که می‎خواهید لایک‎ها به آن اضافه گردد را وارد می‎کنید.

پس از آن هزینه را می‎پردازید و تمام! بعد از مدت کوتاهی اضافه شدن لایک‎ها به پست شروع خواهد شد. توجه داشته باشید که اضافه شدن لایک‎ها به پست شما به شکل کاملا حساب‎شده صورت می‎گیرد تا بیشتری شباهت را به جذب ارگانیک داشته باشد. 

❤️ نظرات مشتریان ❤️

برخی از صحبت های هزاران مشتری راضی و خوشحال ما 😍  …

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!